Πρωτάθλημα Κυπέλλου Εύβοιας : Το πρόγραμμα των αγωνιστικών της 1ης φάσης.

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών της πρώτης φάσης του κυπέλλου Εύβοιας, όπως προέκυψαν από τη σημερινή κλήρωση του κυπέλλου Εύβοιας.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Σκεπαστή

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

2η αγωνιστική

Σκεπαστή-Αρτεμησιακός

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός

ΟΠΑ Αιδηψού-Σκεπαστή

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών

Κήρινθος-Ιστιαία

2η αγωνιστική

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος

Ιστιαία-Μαντούδι

3η αγωνιστική

Μαντούδι-Κήρινθος

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου

2η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Αιδηψός

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Μακρυκάπα

Σταυρός-Πισσώνας

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Σταυρός

Πισσώνας-Αλάτσατα

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-Σταυρός

Πισσώνας-Μακρυκάπα

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΕ Χαλκίδας

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-Παντριαδικός

3η αγωνιστική

Παντριαδικός-Καλοχώρι/Παντείχι

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Καθενοί

2η αγωνιστική

Καθενοί-Απόλλων Παραλίας

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλίας-ΑΟ Χαλκίς

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δροσιά-ΠΑΟ Πολιτικών

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα

3η αγωνιστική

Καστέλλα-Δροσιά

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ληλάντιο-Απόλλων Ερέτριας

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός

Προποντίδα-Ληλάντιο

3η αγωνιστική

Ληλάντιο-Αμαρυνθιακός

Προποντίδα-Απόλλων Ερέτριας

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

2η αγωνιστική

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ελλήσποντος-Κεραυνός Χαλκίδας

2η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Ελλήσποντος

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Λουκίσια

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Ερμήλιος

3η αγωνιστική

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κριεζά

3η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Δύστος

2η αγωνιστική

Δύστος-Μαρμάρι

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ζάρακες-Κάρυστος

2η αγωνιστική

Ζάρακες-Στύρα

3η αγωνιστική

Στύρα-Κάρυστος

*Στην επόμενη φάση προκρίνονται οι δύο πρώτες στη βαθμολογία ομάδες κάθε ομίλου.

Written by 

Related posts

Leave a Comment